КП Межівської селищної ради «Комфорт»
опубліковано 17 квітня 2019 року о 13:05

ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА

 КП Межівської  селищної ради «Комфорт»

Комунальне  підприємство Межівської селищної ради «Комфорт»,  засноване  у  2015 році,  зареєстроване у  Державному  реєстрі  підприємств  та  організацій 07.12.2015, за № 1 207 102 0000 000524, розташоване:  смт. Межова,  вул.  Кооперативна, 3А,  Межівського району Дніпропетровської обл.

Підприємство  створене  з  метою  забезпечення  потреб  населення  територіальної  громади   в  житлово-комунальних  та  побутових  послугах,  забезпечення  необхідного  їх  рівня  та  якості. Задоволення  соціальних  та  економічних  потреб  трудового  колективу  за  рахунок  одержаних   прибутків   у  відповідності  до  діючого  законодавства.

Підприємство  здійснює  свою  діяльність  на  підставі  і  у  відповідності  до  чинного  законодавства  України  та  Статуту  підприємства. 

Підприємство  веде  самостійний  баланс.

Майно  Підприємства  становлять  основні  фонди  та  обігові  кошти,   а  також  цінності,  вартість  яких  відображають  у  самостійному  балансі  підприємства.

Виходячи з цього основними  видами  діяльності  підприємства  згідно  Статуту є :

01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур,

25.29 Виробництво інших металевих баків, резервуарів і контейнерів,

43.21 Електромонтажні роботи,

43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування,

43.39 Інші роботи із завершення будівництва, 4

6.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин,

46.38 Оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками,

81.10 Комплексне обслуговування об'єктів,

47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах,

49.41 Вантажний автомобільний транспорт,

36.00 Забір, очищення та постачання води,

38.11 Збирання безпечних відходів, пасажирський наземний транспорт.


КП  Межівської  селищної ради «Комфорт»

надає слідуючі послуги :

-Посипання тротуарів та перехресть пісочно-соляною сумішшю: (посипка перехресть та тротуарів  (трактор DW 244 AN ) за 1 годину роботи трактора-486,67 грн.,                                                                  посипання тротуарів та перехресть доріг  пісочно-соляною сумішшю  (робітник) за 1 годину роботи трактора-144,53 грн., згідно  калькуляцій)  

-Розчистка тротуарів та вулиць від снігу: (розчистка снігу (трактор DW 244 AN ) за 1 годину роботи трактора-486,67 грн., розчистка снігу (трактор МТЗ-80 ) за 1 годину роботи трактора-538,37 грн., згідно  калькуляцій)

-Транспортні послуги  Автопідіймача колінчастого АТ 12/1 на базі автомобіля ГАЗ 33023:(вартість 1 год. роботи Автопідіймача колінчатого з водієм-543,70 грн., згідно  калькуляції)

 -Обрізка дерев  послуги авто підіймача: (вартість обрізки  дерев за 1 годину роботи робітника-133,76 грн., вартість 1 год. роботи Автопідіймача колінчатого з водієм-543,70 грн., згідно  калькуляцій)

-Утримання парків та прибирання територій: (прибирання  сміття   (чистка сміттєвих урн, збирання сміття по території парків, вулиць, пляжів) за 1 годину роботи робітника-73,49 грн., згідно калькуляції)

-Поклейка постерів (бігбордів): (вартість наклеки бігборду в смт.Межова за 1 годину поклейки-102,36 грн., вартість наклейки бігбордів в с.Преображенка та с.Райполе Межівської ОТГ за 1 годину поклейки -121,03 грн., вартість 1 год. роботи Автопідіймача колінчатого з водієм-543,70 грн., згідно  калькуляцій)

-Поточний ремонт приміщень: (вартість робіт згідно локального кошториса та договірної ціни по окремому об"єкту , згідно програми АВК)

-Зовнішне освітлення: (утримання та обслуговування зовнішнього освітлення (ревізія та дефектовка ліній СІП, заміна ламп Е27 заміна фонарів,прожекторів, перевірка та налаштування таймерів запуску ліній та монтаж та демонтаж новорічних гірлянд) за 1 годину роботи електрика-97,91 грн., вартість 1 год. роботи Автопідіймача колінчатого з водієм-543,70 грн., згідно калькуляцій)    

-Перевезення пільгових категорій громадян: (вартість по перевезенню людей автобусом ПАЗ 32053-07  ціна за 1 км. - 12,88 грн., згідно калькуляції)

-Надання в аренду торгівельних площ на території майданчика для торгівлі: 

(-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів (для кіосків, що здійснюють торгівлю) за 1м2 в день складає 0,50 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів (для кіосків, що використовуються, як складські приміщення) за 1м2 в день складає 0,25 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів (для прилавків,що використовуються для торгівлі молочних та сільськогосподарських товарів) за 1м2 в день складає 5,41 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів (для прилавків,що використовуються для торгівлі промислових товарів) за 1м2 в день складає 2,70 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів (для прилавків,що використовуються для торгівлі м’ясної продукції ) за 1м2 в день складає 14,42 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів з використання легкового автомобіля в день складає 20 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів з використання вантажного автомобіля в день складає 40 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів з використання переносних павільйонів (тентових палаток)  з мешканців населеного пункту в день складає 15 грн.;

-  розрахунок розміру плати за послуги, що надаються на торгівельній площадці з продажу продовольчих та непродовольчих товарів з використання переносних павільйонів (тентових палаток)  з мешканців інших населених пунктів в день складає 25 грн.,              згідно наказу по підприємству)

-Реалізація очищеної води насаленню та бюджетним організаціям: (вартість підвезення літра питної води для населення  складає-0,50 грн. за 1 л. очищеної води, згідно калькуляції)

-Облаштування водопровідної колонки: (вартість на облаштування однієї водопровідної колонки з установкою водопровідної колонки, засипанням території піском, трамбуванням, укладкою поребриків та тротуарної плитки-4424,44 грн., згідно калькуляції)

- Виготовлення тротуарної плитки та тротуарних поребриків: (виготовлення  1 м2 тротуарної плитки "Кирпичек" коштує -141,22 грн. за 1 м.2, виготовлення 1 шт. тротуарного поребрика коштує 4,11 грн., згідно калькуляцій)

-Покос трави: (вартість на косіння трави (бензокосами та газонокосарками) робітниками за 1 годину роботи-121,37 грн., вартість косіння трави (трактор МТЗ-80 з роторною косаркою КРН 1,65) за 1 годину роботи-441,89 грн., згідно калькуляцій)

-Покраска металевих конструкцій: (вартість покраски масляною краскою металевих конструкцій за 1 годину роботи-73,49 грн., згідно калькуляції)

-Вапняна побілка бордюр: (вартість вапняної побілки бордюр за 1 годину роботи-73,49 грн., згідно калькуляції)

-Висадка та полив квітів:  

  (вартість висадки  квітів за 1 годину / 1 робітник-73,49 грн.,

   вартість поливу  квітів   за 1 годину / 1 робітник-73,49 грн.,

   вартість по підвезенню бочки з водою для поливу квітів (трактором DW 244 AN) за 1 годину роботи трактора-326,41 грн.,             

   згідно калькуляцій)

-Влаштування бетонних огорож: (вартість робіт згідно локального кошториса та договірної ціни по окремому об"єкту , згідно програми АВК)

 -Вивіз сміття:

(вартість на прибирання та погрузку сміття вручну на причіп робітник за 1 годину погрузки-73,49 грн.,

вартість на вивезення сміття (трактором МТЗ-80 з причіпом ПТС-6) за 1 годину-441,89 грн.,

вартість на вивезення сміття (трактором DW 244 AN з причіпом) за 1 годину-326,41 грн., згідно калькуляцій)

 

Начальник                                                                                      О.В.Лучко

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux