5 листопада відбулось пленарне засідання 24-ї селищної ради сьомого скликання. Засідання розпочав селищний голова Зражевський Володимир Миколайович. На розгляд сесії було винесено 45 питань. Доповідали начальники та спеціалісти відділів, а також керівники комунальних закладів та підприємств.

1. Про затвердження звіту щодо виконання селищного бюджету за 9 місяців 2019 року

2. Про хід виконання заходів селищної Програми Межівської селищної ради на 2018 - 2020 роки за 9 місяців 2019 року: благоустрою та розвитку населених пунктів, розвитку освіти, фізичної культури та спорту, культури, місцевого самоврядування, зайнятості населення, фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень, оздоровлення та відпочинку дітей, щодо організації проїзду пільгових категорій громадян автомобільним транспортом, надання цільової адресної допомоги окремим категоріям населення, захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки,  створення і використання  матеріальних резервів для запобігання,  ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, мобілізаційної підготовки та мобілізації місцевого значення, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян, на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань, надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Комунсервіс», надання фінансової підтримки комунальному підприємству Межівської селищної ради «Комфорт», фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги», по охороні навколишнього середовища, соціально-економічного та культурного розвитку Межівської селищної територіальної громади.

3. Про внесення змін  до селищної Програми  з надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Комунсервіс» та «Комфорт», фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги», благоустрою та розвитку населених пунктів, відшкодування частини суми «тіла» кредиту, отриманого населенням, що зареєстроване та фактично проживає у Межівській селищній територіальній громаді, на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2020 - 2024 роки»,з розвитку фізичної культури та спорту, з фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки.

4Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 грудня 2018 року № 698 - 15/VII “Про селищний бюджет на 2019 рік”

5. Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку Межівської селищної територіальної громади до 2030 року

6. Про затвердження маршрутів і графіка виїздів ,,мобільного ЦНАП”, переліку населених пунктів в яких будуть надаватися адміністративні послуги за допомогою ,,мобільного ЦНАП”, графіка роботи відділу (центру) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Межівської селищної ради.

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 12 грудня 2018 року № 719 - 15/VII «Про селищний комунальний заклад ,,Межівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

8. Про надання згоди на організацію співробітництва Межівської селищної територіальної громади та Зорянської, Новопавлівської, Слов’янської сільських територіальних громад у 2020-2022 роках, питання управління майном, що належить до комунальної власності Межівської селищної територіальної громади

9. Майнові та земельні питання. Депутатами розглянуто 150 заяв громадян та юридичних осіб по вирішенню земельних питань.

10. Різне.

По регламенту сесія тривала 3,5 години.

Звіт про хід Програм за 9 місяців будуть розміщені на офіційному сайті Межівської селищної ради.


          

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux