Україна
місцеве самоврядування
Межівська селищна рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Рішення сесій
від 16 грудня 2019р. № 1705-26/7
Про затвердження селищної Програми «Молодь Межівщини» на 2020-2022 роки
Опубліковано 16 грудня 2019

МЕЖІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я


Про затвердження селищної Програми «Молодь Межівщини» на 2020-2022 роки


Відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 1018 «Про схвалення Концепції Державної соціальної програми «Молодь України» на 2016 – 2020 роки», рішення Дніпропетровської обласної ради від 03 лютого 2012 року № 239 -11/VІ «Про регіональну цільову соціальну програму «Молодь Дніпропетровщини» на 2012 – 2021 роки» (зі змінами), розглянувши подання виконавчого комітету Межівської селищної ради та враховуючи висновки постійної комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання


В И Р І Ш И Л А:


1. Затвердити селищну Програму «Молодь Межівщини» на 2020 - 2022 роки (далі Програма) (додається).

2. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради.

3. Відділу фінансів та бюджету виконавчого комітету Межівської селищної ради передбачити кошти в селищному бюджеті на виконання заходів Програми на 2020 – 2022 роки.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання.


Селищний голова                                                                           В.М. ЗРАЖЕВСЬКИЙ




смт. Межова

16 грудня 2019 року

№ 1705 – 26/VІІ

Додаток

до рішення селищної ради

від 16.12.2019 № 1705 - 26/VІІ


СЕЛИЩНА ПРОГРАМА

«Молодь Межівщини» на 2020-2022 роки

 

І. Склад проблеми та обґрунтування необхідності її розв’язання шляхом розроблення і виконання Програми


Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення.

Здобуття Україною незалежності, становлення громадянського суспільства створили передумови для розвитку вільної, духовно розвиненої особистості, здатної засвоїти кращі надбання світової і національної духовної спадщини, загальнолюдські цінності.

Надзвичайно важливим є питання щодо формування духовних потреб молоді, заінтересованості у пізнанні історичної спадщини народу, залучення її до культурного життя.

Соціальне становище молоді як однієї з найбільш вразливих категорій населення, що характеризується наявністю амбіцій, завищених очікувань, пошуком власного шляху і прагнення до самореалізації, є показником успішності суспільства, можливості реалізації його потенціалу.

Молодь перебуває у складній ситуації, коли в умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій, збільшення кількості життєвих проблем у представників молодого покоління формується так званий комплекс незадоволеності. Отже, держава повинна забезпечити право на перше робоче місце, навіть за відсутністю досвіду у випускників навчальних закладів.

Молодь відіграє важливу роль у соціальних процесах розбудови демократичної держави. Проте, незважаючи на певні позитивні зміни, які відбуваються у молодіжному середовищі, все ще існують проблеми, зокрема погіршуються показники здоров’я молодих громадян, не подолана демографічна криза, спостерігається тенденція щодо поширення в молодіжному середовищі наркоманії та захворюваності на ВІЛ/СНІД, збільшується кількість померлих у молодому віці. Освітній потенціал молоді значною мірою не реалізується через невідповідність між попитом та пропозиціями на ринку праці.

Отже, існує потреба у впровадженні більш прагматичної та обґрунтованої політики у молодіжній сфері, що означає підготовку молоді як суспільно активних громадян, здатних до життя у самоорганізованій громаді та суспільстві.

Вищезазначене обумовлює необхідність прийняття селищної Програми «Молодь Межівщини» на 2020-2022 роки.

ІІ. Мета Програми

 

Метою Програми є створення системи всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію, формування необхідних для цього правових, гуманітарних та економічних передумов, надання соціальних гарантій.

Основними пріоритетами у сфері підтримки молоді є:

громадянськість і патріотизм;

здоровий та безпечний спосіб життя;

створення умов для інтелектуально самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості;

розвиток неформальної освіти;

зайнятість молоді;

інтеграція молодіжної організації до відповідних європейських та світових організацій;

партнерська підтримка молоді з числа внутрішньо переміщених осіб;

правовий захист та правова освіта молоді.

ІІІ. Особливості реалізації Програми

 

З метою раціонального використання ресурсів Програма передбачає концентрацію зусиль на пріоритетних напрямах, зокрема:

Пріоритет 1. Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання – здійснення державних і громадських заходів, спрямованих на відродження національно - патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості та активної життєвої позиції молоді.

Пріоритет планується реалізувати за такими напрямами:

- "Молодь у злагоді із законом". Мета: посилення профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді.

- "Патріот". Мета: формування патріотичної свідомості молоді, зокрема, в сім’ї, навчальних закладах, у молодіжному середовищі шляхом розвитку історичної пам’яті; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності; створення осередків національно-патріотичного виховання та допризовної військової підготовки.

- "Охорона навколишнього природного середовища". Мета: формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.

- "Активна громадянська позиція молоді". Мета: надання всебічної підтримки діяльності молодіжного виконкому, проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Пріоритет 2. Здоровий та безпечний спосіб життя молоді – здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Пріоритет планується реалізувати за такими напрямами:

- "У здоровому тілі – здоровий дух". Мета: підвищення фізичного, духовного і соціального рівня здоров’я молоді шляхом широкого впровадження у громаді системи фізичної культури і спорту, здорового і безпечного способу життя, проведення різних військово-спортивних, оздоровчих та інших заходів для дітей і молоді;

- "У гармонії з собою і світом". Мета: сприяння зміцненню психічного здоров’я молодих людей, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі, популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

Пріоритет 3. Розвиток неформальної освіти – формування у процесі співпраці з іншими громадськими об’єднаннями (у т.ч. міжнародними), органами місцевого самоврядування цілісної системи неформальної освіти молоді задля сприяння громадському діалогу та створення додаткових умов для розвитку і самореалізації особистості.

Основним завданням неформальної освіти є набуття молодими людьми знань та навичок шляхом участі у суспільно значущій громадській діяльності, застосування технологій стаціонарного та дистанційного, у тому числі он-лайн-навчання, а також соціальних мереж.

Пріоритет планується реалізувати за таким напрямком:

- "Створення додаткових умов для розвитку неформальної освіти". Мета: підтримка молодіжних ініціатив у розвитку професійної та самодіяльної художньої творчості, сучасної індустрії дозвілля молоді.

Пріоритет 4. Зайнятість молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді у процесі співпраці з іншими громадськими об’єднаннями (у т.ч. міжнародними), органами місцевого самоврядування.

Пріоритет планується реалізувати за такими напрямами:

- "Профорієнтація". Мета – спрямування професійних інтересів молоді за формулою: "інформування-навчання-тестування-залучення";

- "Молодіжне підприємництво". Мета: сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі;

- "Волонтер". Мета – участь в роботі асоціації волонтерства як форми залучення молоді до суспільно значущої діяльності, способу неформальної освіти і вторинної зайнятості.

Пріоритет 5. Партнерська підтримка молоді з числа внутрішньо переміщених осіб – здійснення громадських заходів, спрямованих на інформаційну, консультативну, організаційну та іншу підтримку молоді з числа вимушених мігрантів. Сприяння соціальній адаптації молоді з числа тимчасових переселенців (освітній, трудовій, громадсько-політичній, дозвільній).

IV. Механізм реалізації Програми

 

У розробленні механізмів реалізації державної молодіжної політики головною є модель активної співпраці місцевих органів виконавчої влади, комунальних установ і закладів, громадських організацій та соціально активної молоді.

Основна частина завдань Програми здійснюватиметься шляхом впровадження заходів відповідно до плану реалізації Програми.

Виконання завдань, передбачених Програмою, покладено на відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури, відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету селищної ради.

Головним координатором реалізації заходів Програми є відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради.


VОчікувані результати, ефективність Програми

 

Виконання Програми забезпечить:

піднесення громадянської свідомості та патріотизму молоді Межівщини шляхом налагодження системної освітньої, виховної, інформаційної роботи, організації в регіоні військово-спортивних молодіжних осередків, дитячих та молодіжних рухів, діяльності молодіжних працівників та волонтерів;

широке залучення дітей та молоді до здорового і безпечного способу життя;

формування системи неформальної освіти та залучення до неї молоді;

прискорення розвитку молодіжного підприємництва шляхом формування підприємницьких навичок молоді;

створення умов для інтелектуально самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості;

підвищення рівня самоорганізації і самоврядування молодіжних спільнот внаслідок формування інституцій та осередків громадянського суспільства;

зниження рівня правопорушень серед молоді внаслідок активізації правової освіти та залучення молоді до суспільно значущої громадської діяльності.

У разі необхідності здійснюватиметься перегляд запланованої діяльності, пошук та впровадження більш ефективних способів розв’язання проблем.

 

VІ. Фінансове забезпечення Програми


Реалізацію Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету згідно із затвердженими обсягами та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

 

VІІОрганізація і контроль за виконанням Програми

 

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює її замовник – відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради. Замовник Програми узагальнює інформацію та надає звіти щокварталу, до 15 числа місяця, що настає за звітним, до селищної ради.

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики,культури, молоді та фізичного виховання.


Секретар ради                                                                                             Л.В. МАКСІМКІНА


Додаток 1

до селищної Програми

«Молодь Межівщини»

на 2020-2022 роки


ПАСПОРТ

селищної Програми «Молодь Межівщини» на 2020-2022 роки.


1. Назва: селищна Програма «Молодь Межівщини» на 2020-2022 роки.

2. Підстава для розроблення: Указ Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 1018 «Про схвалення Концепції Державної соціальної програми «Молодь України» на 2016 – 2020 роки», рішення Дніпропетровської обласної ради від 03. лютого 2012 року № 239-11/VІ «Про регіональну цільову соціальну програму «Молодь Дніпропетровщини» на 2012 – 2021 роки» (зі змінами).

3. Мета: створення умов для інтелектуально самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості, створення системи всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію, формування необхідних для цього правових, гуманітарних та економічних передумов, надання соціальних гарантій, розв’язання її нагальних проблем.

4. Регіональний замовник програми або координатор: відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради.

5. Співзамовники програми: відділ культури виконавчого комітету Межівської селищної ради.

6. Відповідальні за виконання: відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури виконавчого комітету Межівської селищної ради.

7. Початок: січень 2020 року, закінчення: грудень 2022 року.

8. Етапи виконання: один етап – з січня 2020 року по грудень 2022 року.

9. Загальні обсяги фінансування, у тому числі видатки державного, обласного та місцевого бюджету (тис. грн.):

Джерела фінансування

Обсяг фінансування, усього

За роками виконання

2020

2021

2022

державний бюджет





обласний бюджет





селищний бюджет

530,0

260,0

160,0

110,0

Інші джерела*





Усього

530,0

260,0

160,0

110,0

*) Інші джерела можуть включати кошти позабюджетних фондів, гранти, власні кошти, залучені кредити, інші джерела, не заборонені чинним законодавством.

10. Координацію виконання заходів і завдань Програми здійснює відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради шляхом надання звітів до 15 числа, місяця, що настає за звітним щокварталу, та за підсумками року звітує на сесії Межівської селищної ради.

11. Загальне керівництво і контроль за виконанням: постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики,культури, молоді та фізичного виховання.



Секретар ради                                                                                             Л.В. МАКСІМКІНА


Додаток 2

до селищної Програми «Молодь Межівщини» на 2020 – 2022 роки

ПЕРЕЛІК

завдань і заходів селищної програми

«Молодь Межівщини» на 2020 – 2022 роки


Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Зміст заходів програми з виконання завдання

Відповідальні за виконання

Строки виконан-ня

Орієнтовні обсяги фінансування за роками виконання, тис. грн.

Очікуваний результат виконання заходу, у тому числі за роками

усього

2020

2021

2022

1

2

3

4

5

6

7

8

12

1. Створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості


1.1.Участь у роботі семінарів, тренінгів «Молодіжна робота»

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Підтримка творчо обдарованої молоді.

селищний бюджет




Інші джерела




1.2.пОрганізація та проведення фестивалів, творчих виставок, конкурсів та інших заходів для учнів та молоді

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

10,0

10,0

10,0

Виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді та створення умов для реалізації її здібностей.

селищний бюджет

10,0

10,0

10,0

Інші джерела





1.3.Упровадження нових конкурсів, фестивалів та інших заходів, що ініційовані творчою молоддю спільно з громадськими організаціями та сприяння їх участі в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, чемпіонатах, турнірах, змаганнях

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

10,0

10,0

10,0

Зміцнення культурних зв’язків творчої молоді. Підвищення рейтингу  громади.

Cелищний бюджет

10,0

10,0

10,0

Інші джерела




1.4. Проведення школи Молодого лідера (молодіжного виконкому)

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Сприяння використанню та поширенню досвіду роботи органів молодіжного та учнівського самоврядування.

Cелищний бюджет




Інші джерела




1.5. Створення та забезпечення діяльності молодіжного центру

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

200,0

100,0

50,0

Створення та організація роботи молодіжного центру.

Cелищний бюджет

200,0

100,0

50,0

Інші джерела




Всього за напрямком

Загальний обсяг, у т.ч.

220,0

120,0

70,0


Cелищний бюджет

220,0

120,0

70,0

Інші джерела




2. Утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей

2.1.Забезпечення залучення молоді до організації та проведення заходів з нагоди Дня Примирення, річниць звільнення населених пунктів громади від нацистських загарбників, Дня Соборності України, Дня молоді, Дня Конституції України, Дня незалежності  України, Дня Державного Прапора України, Дня студента, Дня Європи, щодо вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, щодо відзначення Дня гідності і свободи, тощо

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 –

  2022

роки

Загальний обсяг, у т.ч.

5,0

5,0

5,0

Залучення юнаків та дівчат до активної участі у національно-культурному відродженні.

Cелищний, бюджет

5,0

5,0

5,0

Інші джерела









2.2. Сприяння діяльності волонтерських молодіжних та учнівських загонів, залучення їх до надання різних видів допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, людям похилого віку, солдатським вдовам

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 –

  2022

роки

Загальний обсяг, у т.ч.

2,0

2,0

2,0

Підтримка громадянської активності молоді, формування їх свідомості, загальнолюдських цінностей.

Cелищний бюджет

2,0

2,0

2,0

Інші джерела




2.3. Організація та проведення заходів щодо підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді.

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 –

  2022

роки

Загальний

обсяг, у т.ч.




Посилення профілактики правопорушень у молодіжному середовищі, виховання правової культури та підвищення рівня правових знань.

Cелищний бюджет




Інші джерела





2.4.Організація та проведення екскурсій для молоді з відвідуванням історико-культурних місць України

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 –

  2022

  роки

Загальний

обсяг, у т.ч.

10,0

10,0

10,0

Утвердження у молоді почуття патріотизму та любові до України, пізнанні історичної спадщини народу.



Cелищний бюджет

10,0

10,0

10,0

Інші джерела




2.5. Забезпечення проведення молодіжних заходів, акцій з нагоди святкування державних, обрядових свят та пам’ятних дат.

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 –

  2022

роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Формування патріотичної свідомості молоді, зокрема, в сім’ї, навчальних закладах, у молодіжному середовищі шляхом розвитку історичної пам’яті; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності.

селищний бюджет




Інші джерела





2.6.Організація  та проведення заходів військово – патріотичного спрямування (спортивні змагання, акції, флешмоби, дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

5,0

5,0

5,0

Формування патріотичної свідомості молоді, створення осередків національно-патріотичного виховання та допризовної військової підготовки.

Районний бюджет




Cелищний, сільські, бюджети

5,0

5,0

5,0

Інші джерела




Всього за напрямком

Загальний обсяг, у т.ч.

22,0

22,0

22,0


Cелищний  бюджет

22,0

22,0

22,0

Інші джерела




3. Пропаганда та формування здорового способу життя


3.1.пПроведення освітньо - виховних акцій до Всесвітнього дня боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та ін.

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Cелищний  бюджет




Інші джерела




3.2. Організація та проведення спортивно-масових, військово-спортивних, оздоровчих та інших заходів для дітей і молоді

Відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури МСР

2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Підвищення фізичного, духовного і соціального рівня здоров’я молоді.

Cелищний, бюджет




Інші джерела




Всього за напрямком

Загальний обсяг, у т.ч.




Cелищний, бюджет




Інші джерела




4. Розвиток неформальної освіти


4.1.Організація та проведення майстер – класів, тренінгів, семінарів, тощо, для молоді. Забезпечення участі молодих людей у суспільно значущій громадській діяльності


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

3,0

3,0

3,0

Набуття молодими людьми знань та навичок застосування технологій стаціонарного та дистанційного, у тому числі он-лайн-навчання, а також соціальних мереж.

Cелищний, бюджет

3,0

3,0

3,0

Інші джерела




Всього за напрямком

Загальний обсяг, у т.ч.

3,0

3,0

3,0

селищний бюджет

3,0

3,0

3,0

Інші джерела




5. Створення сприятливих умов для забезпечення зайнятості молоді

5.1. Організація та проведення профорієнтаційних заходів, заходів, направлених на розвиток молодіжного підприємництва


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Сприяти розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі.

селищний бюджет




Інші джерела




5.2.пСприяня участі у конкурсах бізнес-проєктів підприємницької діяльності серед молоді та  конкурсі «Молодий підприємець року»


2020 – 2022 роки





Сприяти розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі.

5.3.пОрганізація конференцій, семінарів, круглих столів, соціологічних досліджень з питань ролі та місця молоді у процесі державного управління


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Сприяння навчанню представників молодіжних організацій.

Cелищний бюджет




Інші джерела




Всього за напрямком

Загальний обсяг, у т.ч.





Cелищний бюджет




Інші джерела




6. Надання підтримки молодіжним

і дитячим громадським організаціям


6.1. Активізація роботи зі створення дитячих та молодіжних громадських організацій, органів молодіжного самоуправління


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Підтримка громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію.

Cелищний бюджет




Інші джерела




6.2.пЗалучення молодіжних та дитячих громадських організацій до розроблення й обговорення проєктів програм та заходів  з питань державної політики щодо дітей та молоді



2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Залучення молодіжних та дитячих громадських організацій

до суспільного життя громади.

Cелищний, бюджет




Інші джерела




6.3.пЗабезпечення підтримки та фінансування програм і проєктів, заходів молодіжних громадських організацій, що сприяють соціальному становленню і розвитку молоді та реалізації її суспільно корисних ініціатив


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

10,0

10,0

10,0

Створення сприятливих умов для безпосередньої участі молоді у суспільних перетвореннях на засадах соціального партнерства.

Cелищний бюджет

10,0

10,0

10,0

Інші джерела




6.4.пЗабезпечення діяльності спеціалізованих формувань громади «Школа волонтерства» 


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.




Створення сприятливих умов для безпосередньої участі молоді у суспільних перетвореннях на засадах соціального партнерства.

Cелищний бюджет




Інші джерела




Всього за напрямком

Загальний обсяг, у т.ч.

10,0

10,0

10,0


Cелищний бюджет

10,0

10,0

10,0

Інші джерела




7. Правовий захист та правова освіта молоді

7.1. Організація та проведення круглих столів, конкурсів, вікторин з правової тематики серед школярів та молоді


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

2,0

2,0

2,0

Правовий захист та правова освіта молоді.

Cелищний бюджет

2,0

2,0

2,0

Інші джерела




7.2 Здійснення правового інформування молоді щодо її прав та основних свобод через засоби масової інформації


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

1,0

1,0

1,0

Правове інформування молоді.

Cелищний бюджет

1,0

1,0

1,0

Інші джерела




7.3. Проведення соціальних акцій, спрямованих на підтримку молоді та молодих сімей (зокрема і з числа внутрішньо переміщених осіб)


2020 – 2022 роки

Загальний обсяг, у т.ч.

2,0

2,0

2,0

Утвердження цінності інституту сім’ї, підвищення статусу інституту сім’ї.

Cелищний бюджет

2,0

2,0

2,0

Інші джерела




Всього за напрямком

Загальний обсяг, у т.ч.

5,0

5,0

5,0



Cелищний бюджет

5,0

5,0

5,0


Інші джерела





Всього за програмою

Загальний обсяг, у т.ч.

260,0

160,0

110,0



Cелищний бюджет

260,0

160,0

110,0


Інші джерела







Секретар ради                                                                                                                                            Л.В. МАКСІМКІНА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux