Дніпропетровська філія «Газмережі» завершила екоакцію та закрила збір на придбання авто для ЗСУ
опубліковано 04 квітня 2025 року о 15:40

Нещодавно Дніпропетровська філія
«Газмережі» успішно завершила
екоакцію «Кришечки збери – ЗСУ
допоможи 2.0», яка тривала три місяці. У
ній взяли активну участь 127 навчальних
закладів Дніпропетровщини – ліцеї,
гімназії, дитячі садки, профтехучилища,
а також працівники компанії по області.


  Завдяки спільним зусиллям вдалося
зібрати майже 3 тонни кришечок!
Компанія здала їх на переробку та
виручила 35 тисяч грн. Днями ці кошти вже
були передані, і таким чином допомогли
закрити збір на придбання автомобіля
для 148-ї окремої артилерійської бригади
ЗСУ, де зараз служить мобілізований
працівник Дніпропетровської філії
«Газмережі». Нова автівка вкрай
необхідна, аби виконувати бойові
завдання на Донецькому напрямку.

  Тож слідкуйте за новинами
Дніпропетровської філії «Газмережі» у
соціальних мережах Фейсбук
(https://www.facebook.com/dnp.naftogaz) та Телеграм
(https://t.me/dnpgazmerezhi), де незабаром буде
опублікований звіт від підрозділу
після придбання автомобіля.

  Газорозподільна компанія області
дякує кожному, хто долучився до
екоініціативи! Кожна кришечка – це
крок до чистого довкілля та допомога
захисникам України.

Пресцентр
Дніпропетровської філії

ТОВ «Газорозподільні мережі України»

email: press.dnp@grmu.com.ua

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux