Сьогодні в Водолазькому я-с "Журавлик" пройшов день" доброти".
Добро в житті людини- це добрі вчинки."Доброта -це внутрішнє відчуття людини, яке можна висловити як словами так і вчинками. Сьогодні ми з дітками виготовили нашу Квітку Доброти.Кожен з дітей вибрав собі пелюстку і розповів про свою добру справу.Передавши тепло своїх долоньок наша квітка стала чарівною і зігріла та наповнила малі серця добром ще більше. Якщо тебе оточують добрі люди ,ти сам стаєш добрішим.Не дарма є прислів'я: скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти.