Новітні бачення та підходи до антикризових комунікацій
Василенко Любов Олексіївна, опубліковано 20 січня 2022 року о 15:28

Багато написано і сказано про виклики, які глобальна пандемія принесла всьому світу в 2020 році. У результаті пандемії місцеві громади стикаються з викликами в охороні здоров’я, підтримки місцевої економіки, дефіциту бюджету, недовіри до дій влади та дезінформації щодо ризиків, пов’язаних із зараженням вірусом COVID-19. Окрім загальних наслідків пандемії, громади в Україні продовжують стикатися зі своєрідними «кризами зростання» в процесі набуття нових повноважень та вибудовування ефективних систем управління. Криза стає звичайним явищем у сучасному світі. Дослідники погоджуються, що це не остання загроза громадському здоров’ю, яку ми можемо побачити в найближчі часи. 

У зв’язку з такими викликами перед громадою та закладами охорони здоров’я в рамках проєкту “Посилення системи громадського здоров‘я в контексті протидії інфекційним хворобам в громадах”, який реалізує ГО “Академія сімейної медицини України” за підтримки проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, з метою освоєння правил та навичок, якими варто керуватися для успішної антикризової комунікації, 19 січня поточного року проведено другий із трьох запланованих освітніх заходів для медичних працівників та представників громади, а саме:

тренінг з антикризових комунікацій.

Тренінг проведено регіональною тренеркою “Академії сімейної медицини України” Оленою КОНДРАТЕНКО, яка пройшла навчання у провідних міжнародних експертів. В заході взяли участь 15 медичних працівників та представники ОМС.

Освітній захід щодо практичних алгоритмів антикризових комунікацій корисний як медичним працівникам так і керівництву медичних закладів та громади. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з каналами та інструментами комунікацій, вивчити досвід різних територіальних громад, новітні методики і знання про сутність кризових явищ у галузі охорони здоров’я.

Комунікація – це завжди взаємодія людей, сторін, спільнот, організацій. Це обмін інформацією за допомогою мови,яка координує і керує значеннями.

Комунікація є однією з найважливіших складових ефективного управління і впровадження будь-яких рішень.



Керівник робочої групи Любов ВАСИЛЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux