За дорученням начальника Межівської селищної військової адміністрації Володимира ЗРАЖЕВСЬКОГО було направлено лист Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Дмитру ЛУБІНЦЮ, по питаннях:
про порушення прав батьків здобувачів освіти обирати заклад освіти, освітню програму, форму здобуття освіти, які гарантовані статтею 55 Закону України ,,Про освіту”, до яких, у тому числі, відносяться і мешканці Межівської громади;
про відповідність нормам Конституції України та Закону України ,,Про освіту” пункту 136 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, зміни до якого внесені постановою Кабміну 18 березня 2026 року № 390, яким передбачено вимогу щодо здобуття освіти за фактичним місцем проживання, як умову отримання державної виплати ВПО.
На який була отримана відповідь:

