У закладах загальної середньої освіти Межівської та Слов’янської СТГ триває декада педагогічної творчості вчителів.
Перший навчальний день, після тривалого карантину, розпочався педагогічним квестом вчителів 1-4 класів, який проходив під гаслом «Мандруємо країною НУШ».
22 лютого до Інформаційної сесії «Інновація на уроці природничо – математичного циклу – перша сходинка до успіху педагога» долучились члени предметно – методичних комісій усіх закладів загальної середньої освіти.
Свої напрацювання на оцінку учасників зібрання представили вчителі біології: Воротня Т.В. (Іванівська гімназія), Загребельна Р.О. (Межівський ліцей №1), Зіненко А.О. (Межівський ліцей №2), Марчук С. Ю. (Межівський аграрний ліцей – інтернат), Михайлюк С.І. (Веселівський ліцей), Пліг Т.В. (Новопідгороднянська гімназія), Чепко С.С. (Райпільський ліцей); математики – Черевань Є.О. (Володимирівський ліцей) та Коротун Н.О. (Словянський ліцей). Заступник директора Зорянського ліцею з навчальної роботи Лаврущенко Е.Ю. презентувала досягнення членів ШПЦК вчителів предметно – методичної комісії.
Учасники зібрання високо оцінили результати розробки вчителями власної траєкторії успіху, яка потребувала максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, найголовніше, – безмежного бажання стати педагогом - майстром.