Відповідно до указу президента України «Про введення воєнного стану в Україні» на території УКРАЇНИ введено воєнний стан
опубліковано 25 лютого 2022 року о 11:23

Керуючись Законом України « Про правовий режим воєнного стану», відповідно до рішення ради оборони Дніпропетровської області від 24 лютого 2022 року №2 « Про введення комендантської години на території Дніпропетровської області» з метою забезпечення безпеки населення та інтересів держави , на території Дніпропетровської області

запроваджено комендантську годину з 22.00 до 6.00 на 30 діб, починаючи з 24 лютого 2022 р.

На період комендантської години забороняється перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток окрім працівників Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровської міської ради, Синельниківської райдержадміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів і органів військового управління, військових частин та підрозділів Збройних Сил України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux