Керуючись Законом України « Про правовий режим воєнного стану», відповідно до рішення ради оборони Дніпропетровської області від 24 лютого 2022 року №2 « Про введення комендантської години на території Дніпропетровської області» з метою забезпечення безпеки населення та інтересів держави , на території Дніпропетровської області
запроваджено комендантську годину з 22.00 до 6.00 на 30 діб, починаючи з 24 лютого 2022 р.
На період комендантської години забороняється перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток окрім працівників Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровської міської ради, Синельниківської райдержадміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів і органів військового управління, військових частин та підрозділів Збройних Сил України.