Україна
місцеве самоврядування
Межівська селищна рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Розпорядження голови
від 20 жовтня 2021р.№ № 236-Р
Розпорядження селищного голови № 236-Р 20.10.2021 Про запровадження телефонної «гарячої лінії» з питань, пов’язаних з короновірусною інфекцією COVID-19
Опубліковано 20 жовтня 2021

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

МЕЖІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

20.10.2021                        смт Межова                         № 236-Р    

Про запровадження телефонної «гарячої лінії» з питань, повязаних з короновірусною інфекцією COVID-19

       Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби           COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами), з урахуванням протоколу від 15 жовтня 2021 року № 38 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протоколу від 17 жовтня 2021 року № 29 позачергового засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, у зв’язку із запровадженням карантинних обмежень «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Межівської селищної територіальної громади та з метою забезпечення оперативного реагування на звернення громадян:

1. Запровадити на період карантину у  виконавчому комітеті Межівської селищної ради телефонну «гарячу лінію» з питань, пов’язаних з короновірусною інфекцією COVID-19 за телефоном (05630) 60-4-30 з 8:00 до 17:00 з перервою з 12:00 до  13:00 (крім вихідних).

2. Визначити відповідальною особою за функціонування телефонної «гарячої лінії» з питань, пов’язаних з короновірусною інфекцією COVID-19:

Валерія РОМАНІЯ, спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Межівської селищної ради.

3. На період відсутності на роботі з поважних причин відповідальної особи за функціонування телефонної «гарячої лінії» з питань, пов’язаних з короновірусною інфекцією COVID-19 (РОМАНІЙ) визначити відповідальною особою за функціонування «гарячої лінії» Інну КОЛОТ, головного спеціаліста з питань контролю додержання законодавства про працю та зайнятість населення, інспектора праці виконавчого комітету Межівської селищної ради.

4. Звернення громадян, у яких порушуються питання довідкового чи консультативного характеру, та такі, що не потребують додаткового вивчення, розглядаються безпосередньо під час телефонної розмови. Звернення громадян, у яких порушуються питання, що потребують детального вивчення та опрацювання, фіксуються відповідальною особою за відповідною формою та передаються для реєстрації. Подальший розгляд цих звернень здійснюється у порядку, що передбачений для розгляду звернень громадян, відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

5. Функціонування «гарячої лінії» з питань, пов’язаних з короновірусною інфекцією COVID-19 припиняється в разі скасування карантинних обмежень.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 Селищний голова                            Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux